כל הסילבוסים

שם הקורססמל מיון מסלול יח"ל מרצה שנה
כימיה 3 יח"ל מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 3 ד"ר גבורקיאן-איירפטוב לדה תשע"ח
כימיה 3 יח"ל - מדעי הטבע והחיים מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים
תשע"ו
מתמטיקה 3 יח"ל מכינה ייעודית למדעי החברה היהדות והרוח, מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 3
גב' כהן טולדנו סיגל
תשע"ז
מתמטיקה 4 יח"ל מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים, מכינה ייעודית למדעי החברה היהדות והרוח, מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 4
גב' כהן טולדנו סיגל
תשע"ז
מתמטיקה 4 יח"ל- מדעי הטבע והחיים מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים גב' כהן טולדנו סיגל תשע"ו
פיזיקה 3 יח"ל מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 3 תשע"ז
פיזיקה 3 יח"ל- מדעי הטבע והחיים מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים מר אהרוניאן מתי תשע"ו
אנגלית 4 יח"ל מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים, מכינה ייעודית למדעי החברה היהדות והרוח, מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 4 תשע"ח
אנגלית 5 יח"ל מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים, מכינה ייעודית למדעי החברה היהדות והרוח, מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים 5 תשע"ח
אנגלית- הנדסה מדעים מדוייקים מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים
תשע"ו
כתיבה אקדמית מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים תשע"ז
כתיבה אקדמית מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים, מכינה ייעודית למדעי הטבע והחיים תשע"ח
כתיבה אקדמית- הנדסה מדעים מדוייקים מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים ד"ר ביתן כהן רות תשע"ו
מתמטיקה 5 יח"ל מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים 5
גב' כהן טולדנו סיגל
תשע"ז
מתמטיקה 5 יח"ל- הנדסה ומדעים מדוייקים מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים
תשע"ו
מתמטיקה למדעים מדוייקים (5 יח"ל) מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים 5
מר ללום רחמים
תשע"ח
פיזיקה 5 יח"ל מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים 5 תשע"ז
פיזיקה 5 יח"ל - מסלול הנדסה ומדעים מדוייקים מכינה ייעודית להנדסה ומדעים מדוייקים תשע"ו
אזרחות מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 1 תשע"א
אזרחות מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 1 תשע"א
אזרחות מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 2 תשע"ד
אנגלית 4 יח"ל מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 4 תשע"א
אנגלית 4 יח"ל מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 4 גב' חגין יעל תשע"א
אנגלית 4 יח"ל מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 4 גב' חגין יעל תשע"ב
אנגלית 4 יח"ל מכינה לשיפור והשלמת בגרויות 4 תשע"ב