השלמת בגרויות במתמטיקה

אם חיפשתם השלמת בגרויות במתמטיקה, יש לנו בשורות טובות עבורכם. אוניברסיטת בר אילן מציעה מכינות קדם אקדמיות במתמטיקה ובפיזיקה, המשמשות חלופה להשלמת בגרויות במתמטיקה ופיזיקה. מכינות אלה מהוות הכנה מקיפה לסטודנטים המתעתדים להמשיך ללימודי תואר אקדמי. מטרת המכינות למתמטיקה ופיזיקה היא לשפר את סיכוייהם של בוגריהן להתקבל ללימודים אקדמיים.

מכינות ייעודיות במתמטיקה ובפיזיקה

המכינות הקדם אקדמיות למתמטיקה ופיזיקה מונות למעשה 2 מכינות נפרדות. המכינה למתמטיקה מיועדת לסטודנטים שמעוניינים לגשת להשלמת בגרויות במתמטיקה ב-4 יחידות או ב-5 יחידות, והמכינה בפיזיקה מיועדת לסטודנטים שמעוניינים להשלים בגרות בפיזיקה 5 יחידות.

יתרונות המכינות של בר אילן על השלמת בגרויות במתמטיקה ופיזיקה

אם אתם עדיין מתלבטים בין שיפור או השלמת בגרויות במתמטיקה ופיזיקה לבין מכינות קדם אקדמיות במתמטיקה ופיזיקה, להלן מספר נקודות שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

  1. השלמה או שיפור בגרויות במתמטיקה במסגרת מכונים פרטיים פירושה הכנה למבחני הבגרות במתמטיקה. מנגד, מכינה קדם אקדמית במתמטיקה פירושה הכנת התלמידים ללימודים אקדמיים גבוהים.
  2. לימודי מכינה מגדילים את סיכויי הקבלה ללימודים באוניברסיטה שבה התקיימו הלימודים מאשר לימודי השלמת בגרות במתמטיקה במכון פרטי שאינו קשור לאף אוניברסיטה. יתרה מכך, ישנן  אוניברסיטאות ששומרות מקומות רישום מראש לבוגרי המכינות שלהם.
  3. במכינות האוניברסיטאיות הסטודנטים לומדים ממרצים אקדמיים מיומנים שכבר עובדים בתוך האקדמיה ומכירים את הדרישות והסטנדרטים האקדמיים. במכונים פרטיים לומדים ממורים שלא בהכרח עובדים במסגרת אקדמית כלשהי.

תכני המכינות למתמטיקה ופיזיקה באוניברסיטת בר אילן

תכני המכינות באוניברסיטת בר אילן אמנם מובנים מראש אך עם זאת מתעדכנים והם מבוססים על שנים של ניסיון וידע מדעי מוכח. הרעיון שעומד מאחורי המכינות הוא להקנות כלים וידע במתמטיקה ופיזיקה ובמקביל גם להקל על סטודנטים בשנתם הראשונה באקדמיה.

על פי רוב, בוגרים שסיימו את המכינה למתמטיקה ופיזיקה בהצלחה, השלימו את כל המטלות שלהם ועמדו בכל התנאים, יכולים להשתלב באקדמיה כבר בשנה העוקבת.

במהלך המכינות הקדם אקדמיות רוכשים הסטודנטים כלים וידע מעשיים כמו גם שהם לומדים לפתח חשיבה מתמטית וכמותית.

לקבלת פרטים נוספים אודות השלמת בגרויות במתמטיקה ופיזיקה צרו קשר דרך עמוד צור קשר או בטלפונים: 03-5354079, 03-5318406, 03-5317956