השלמת השכלה למבוגרים

השלמת השכלה למבוגרים טומנת בחובה מגוון רחב של יתרונות ופותחת דלת לשפע של הזדמנויות עבור מי שבוחר להשלים את השכלתו, אך בד בבד גם משפחתו והחברה בכללותה יוצאים מכך נשכרים. השלמת השכלה תיכונית למבוגרים מאפשרת שינוי וגיוון בקריירה בגילים מבוגרים, היא מעלה את פוטנציאל ההשתכרות ואת הסיכוי להתקדם ולעלות בסולם הדרגות. השלמת השכלה למבוגרים היא גם הזדמנות לשמור על רלוונטיות בעולם משתנה ודינמי, היא מהווה כר פורה לצמיחה מקצועית ואישית ומרחיבה אופקים. יתרה מכך, השלמת השכלה למבוגרים במסגרת לימודית מציידת את הלומדות והלומדים בכלים, מיומנויות וידע חדשים, ויוצרת מפגשים והזדמנות להיכרות עם אנשים דומים, הנמצאים בדיוק באותה הצומת בחיים.

אז אם אתם מתעניינים בהשלמת השכלה תיכונית למבוגרים, כדאי לדעת שהמכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן כאן עבורכם, ומציעה את תוכנית 30+ (מכינה 30+) המיועדת  לבעלי 12 שנות בגילי 30, 40 ומעלה, שאינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון. תוכנית זו מאפשרת השלמת השכלה למבוגרים, היא מרוכזת  ומתאימה לכל מי שמעוניין לשפר את נתוני הכניסה לאוניברסיטה.

לקבלת מידע נוסף בנושא השלמת השכלה למבוגרים או להרשמה ללימודי השלמת השכלה תיכונית למבוגרים במכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

ייחודיות התוכנית להשלמת השכלה למבוגרים במכינה הקדם אקדמית בבר-אילן

  • תוכנית זו מאפשרת השלמת השכלה תיכונית, כאשר תעודת הגמר מהווה תחליף לציוני תעודת הבגרות בקבלה ללימודי תואר ראשון במגוון מסלולי תואר באוניברסיטת בר-אילן  - בפקולטות למדעי הרוח, למדעי החברה ולמדעי היהדות, וכן למוסדות אקדמיים נוספים בארץ המכבדים את תעודת הגמר של המכינה.
  • תוכנית השלמת השכלה למבוגרים בבר-אילן מתאימה לחסרי תעודת בגרות, לאנשים ללא זכאות לבגרות וכן לבעלי ממוצע ציוני בגרות נמוך, ובלבד שהשלימו 12 שנות לימוד.
  • תוכנית השלמת השכלה תיכונית למבוגרים במכינה קדם אקדמית פותחה מתוך היכרות עם קצב החיים והאתגרים בגילי 30, 40 ו-50, ומתוך הבנה שבגילים אלו מלהטטים בין תחומי אחריות רבים, ביניהם משפחה, מטלות וקריירה. בדיוק מסיבה זו מערכת השעות בתוכנית נוחה ומותאמת לאנשים עובדים. התוכנית קצרה ומתפרשת על פני 4 חודשים בלבד, והלימודים מתקיימים ביום חול בשעות הערב ובימי שישי בשעות הבוקר.
  • לצד השלמת השכלה תיכונית, מקנה התוכנית גם ידע, מיומנויות וכלים החיוניים להתמודדות עם לימודים אקדמיים גבוהים, כגון אוריינות אקדמית והקניית אסטרטגיות והרגלי למידה.
  • הלימודים בתוכנית נערכים באווירה נעימה, סגל המורים מקצועי ומיומן, תומך ומלווה את הסטודנטים והסטודנטיות לאורך כל הדרך, ורתום להצלחתם.
  • התוכנית להשלמת השכלה למבוגרים במכינה הקדם אקדמית מאפשרת קבלת מלגות לימוד לזכאים לכך.
  • בוגרי התוכנית נהנים מעדיפות ושמירת מקומות ברישום ללימודי תואר באוניברסיטת בר-אילן.
  • המעוניינים בכך, יכולים להסתייע בשיעורי עזר במהלך הלימודים בתוכנית, ללא עלות נוספת.
  • השלמת השכלה תיכונית למבוגרים בתוכנית לבני 30+ מעניקה הזדמנות ללמוד במכינה קדם אקדמית אוניברסיטאית בעלת מוניטין, מהוותיקות בארץ.
  • לרשות הסטודנטים והסטודנטיות עומד מרכז ייעוץ מקצועי המעניק שירותי הכוונה ללימודים וקריירה.

אם אתם רוצים ללמוד נושאים חדשים, לפתוח דלתות ולהיפתח לתחומים מרתקים, אם אתם מחפשים לעשות הסבה, לצמוח ולגוון את עתידכם באמצע החיים, התוכנית שלנו להשלמת השכלה למבוגרים במכינה הקדם אקדמית היא בדיוק מה שאתם צריכים.

לקבלת מידע נוסף בנושא השלמת השכלה למבוגרים או להרשמה ללימודי השלמת השכלה תיכונית למבוגרים במכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן, צרו קשר דרך עמוד צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.