מכינה למשפטים: מכינה ללימודי משפטים בבר אילן

המכינה הקדם אקדמית של אוניברסיטת בר אילן מקיימת מכינה למשפטים עבור מועמדים המעוניינים להתקבל ללימודי תואר במשפטים באוניברסיטת בר אילן או באוניברסיטת תל אביב.

המכינה למשפטים מתקיימת במסגרת "מכינה ייעודית למדעי החברה, היהדות והרוח". בתום המכינה למשפטים ועמידה בתנאי הסף, מתאפשר לסטודנטים להמשיך ללימודי משפטים באוניברסיטת בר אילן ובאוניברסיטת תל אביב.

לימודי משפטים מתמקדים בתחומים שונים: אזרחי, פלילי, מסחרי, ציבורי וכללי.
לימודים אלה נועדו להכשיר את הסטודנטים לעיסוק במקצוע עריכת הדין וכן, להקנות להם השכלה משפטית וכללית ומיומנויות אשר יאפשרו להם להשתלב במגוון רחב של עיסוקים בשוק העבודה. יש לציין כי לימודי משפטים שומרים על מעמדם לאורך כל השנים כמקצוע יוקרתי ומבוקש בחו"ל, ובישראל בפרט.

מכינה למשפטים ולימודי תואר במשפטים מיועדים לסטודנטים הרוצים לעסוק בעריכת דין. בדרך כלל סטודנטים המסיימים את לימודי המכינה והתואר נדרשים לשנה התמחות ועמידה במבחנים של לשכת עורכי הדין בישראל. לאחר הסמכתם כעורכי דין מן המניין יעסקו רבים מהם בייצוג של לקוחות פרטיים ו/או גופים גדולים.

עורכי דין רבים זוכים אף לעסוק בעמדות מפתח חשובות בגופים כמו פרקליטות המדינה, רשות בתי המשפט, הרשות לניירות ערך, משרד מבקר המדינה ועוד. חלק נכבד מעורכי הדין בוחרים לעסוק במקצוע באופן עצמאי ומעניקים כל אחד שירותים משפטיים שונים – כל אחד על פי התמחותו. משרות הנוגעות לייעוץ משפטי גם הן רלוונטיות לבוגרי משפטים והן דורשות רישיון לעריכת דין.

ליצירת קשר ולקבלת פרטים נוספים בנושא מכינה למשפטים ניתן להיכנס לעמוד צור קשר או להתקשר: 03-5354079, 03-5318406, 03-5317956