שיפור בגרויות אחרי התיכון או בזמן הצבא

שיפור ציוני בגרות אחרי התיכון או בזמן הצבא פותח דלת למסלולי תואר נחשקים, שללא שיפור ציוני בגרות כנראה היו חסומים. ציוני הבגרות הם מעין שומר סף. הם מבין הגורמים המרכזיים בקביעת הנתיב האקדמי של כל מי ששואף להתקבל ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה בישראל, והם נועדו להעריך ולנבא את מוכנותם של מועמדים ללימודים אקדמיים.

אנו במכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן מאמינים שעם מעטפת התמיכה המתאימה, לכל אחד ואחת יש את הפוטנציאל לשפר באופן משמעותי את נתוני הכניסה לאוניברסיטה וללמוד את התואר האקדמי עליו הם חולמים. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים מגוון מכינות לשיפור בגרויות בזמן הצבא או אחרי התיכון. המכינה מאפשרת לבעלי 12 שנות לימוד, שההישגים הלימודיים הקודמים שלהם היו נמוכים, לשפר את נתוני הקבלה ובכך מעניקה הזדמנות שניה ומקדמת שוויון הזדמנויות בחינוך.

לקבלת מידע נוסף בנושא שיפור ציוני בגרות או להרשמה למכינה שיפור בגרויות אחרי התיכון צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

מגוון מכינות לשיפור בגרויות בצבא או אחרי התיכון

במכינה הקדם אקדמית מכינות לשיפור ציוני בגרות במגוון מקצועות, לרבות: פיזיקה, מתמטיקה, היסטוריה ועוד. אנו דוגלים בסביבה המטפחת צמיחה אקדמית, מעצימים את הביטחון של הסטודנטים ומעניקים תשומת לב אישית לכל אחד ואחת.

שיפור ציוני בגרות בהיסטוריהמכינה בהיסטוריה מורחב מאפשרת להשלים ל-5 יחידות בהיסטוריה, מקצוע הנחשב למרתק ויחסית לא קשה. השלמה ל-5 יחידות מקנה בונוס של 25 נקודות באוניברסיטת בר-אילן, ובנוסף, שיפור ציוני בגרות בהיסטוריה יכול להעלות את ממוצע הבגרות בין 3-8 נקודות!. השיפור יכול לסייע להתקבל למגוון מסלולי לימוד באוניברסיטת בר-אילן, בכללם: עבודה סוציאלית, משפטים, חינוך, פסיכולוגיה ועוד.

שיפור ציוני בגרות במתמטיקה – במכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן מכינה במתמטיקה ברמת 5 יחידות או ברמת 4 יחידות.  שיפור ציוני בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות למשל מגדיל את סיכוי הקבלה לשפע של מסלולי לימוד באוניברסיטת בר-אילן, ביניהם: חשבונאות, כלכלה, מנהל עסקים ועוד.

שיפור ציוני בגרות בפיזיקהבמכינה הקדם אקדמית מכינה בפיזיקה ברמה של 5 יחידות לימוד. שיפור ציוני בגרות בפיזיקה מאפשר להשתלב במגוון מסלולי תואר בפקולטה להנדסה ובפקולטות למדעי החיים ומדעים מדויקים. כאשר בוגרי המכינה שסיימו אותה בהצלחה יוכלו להשתלב בלימודי תואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן כבר בשנת הלימודים הקרובה, בכפוף כמובן למקום פנוי ולתנאים הייחודיים של כל מחלקה.

יתרונות שיפור ציוני בגרות במכינה באוניברסיטת בר-אילן

  • בין אם אתם מתעניינים בשיפור בגרויות אחרי התיכון ובין אם אתם מתעניינים בשיפור בגרויות בצבא, באוניברסיטת בר-אילן מגוון מכינות קדם אקדמיות שניתן לשלב בכל אורח חיים.
  • הציונים במכינות מחליפים את ציוני הבגרות בקבלה לתואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן.
  • הלימודים במכינה לשיפור ציוני בגרות נערכים באווירה נעימה, ולצד לימודי המקצוע מקבלים הסטודנטים והסטודנטים גם כלים וידע ורוכשים הרגלי למידה הדרושים להצלחה בלימודי התואר.
  • הסגל המקצועי מונה מרצים מיומנים ועתירי ניסיון.

לקבלת מידע נוסף בנושא שיפור ציוני בגרות או להרשמה למכינה לשיפור בגרויות בצבא צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.