התפתחות מקצועית אפשרית בכל גיל

התפתחות מקצועית היא חיונית להתקדמות. היא מאפשרת להישאר תחרותיים ורלוונטיים בשוק העבודה המתפתח והדינמי של ימינו, והיא מהווה היבט מכריע בקריירה, שכן במסגרת התפתחות מקצועית רוכשים ידע, כישורים ומיומנויות המאפשרים להצטיין בתחום העבודה.

מנקודת מבט של העובדים, פיתוח מקצועי מניח את התשתית לקבלת אחריות גדולה יותר, להישגים, לקידום במקום העבודה, לשכר מתגמל יותר ולהגשמה אישית ומקצועית. וגם מנקודת מבטם של מעסיקים יש יתרונות בעובדים המשקיעים בהתפתחותם המקצועית. כוח עבודה מיומן, משכיל ועתיר ידע תורם לפרודוקטיביות, לפיריון לצמיחה, הוא מביא למקום העבודה חדשנות ויצירתיות. השקעה בהתפתחות מקצועית כגון לימודי תואר, מעידים על יכולת אינטלקטואלית, על מוסר עבודה, על התמסרות ומחויבות להשלמת תהליכים.

בין אם אתם בני 30 פלוס המחפשים אפיקי התפתחות מקצועית כדי להתקדם במקום העבודה, ובין אם אתם בני 50 ומעוניינים לעשות הסבה מקצועית לתחום חדש לגמרי, לימודי תואר יכולים לשמש מקפצה להגשמת שאיפותיכם. לימודי תואר אקדמי הם אמצעי יעיל במיוחד להשגת התפתחות מקצועית, הם מאפשרים להעמיק את הידע וההבנה בתחום מסוים ולרכוש כלים, מיומנויות ומומחיות. אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד תואר אקדמי, וכדאי לדעת שגם אם לא עומדים בתנאי הקבלה לתואר, ניתן לשפר את הנתונים במכינה הקדם אקדמית ולהגדיל באופן משמעותי את סיכויי הקבלה לאוניברסיטה באמצעות תוכנית הכנה ייעודית לבני 30+.

 

התפתחות מקצועית אפשרית בכל גיל, גם אחרי גיל 30. לקבלת מידע נוסף וייעוץ צרו קשר עם מכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן ונחזור אליכם בהקדם.

 

הכירו את תוכנית המכינה הייעודית המיועדת לבני 30 ומעלה

המכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן מקיימת תוכנית מיוחדת לבעלי 12 שנות, חסרי בגרות או בעלי ממוצע בגרות נמוך, בני 30, 40, 50 ומעלה, שנועדה לסייע לשפר את נתוני הקבלה לאוניברסיטה - תוכנית 30+ (מכינה 30+).

ציוני הגמר של בוגרות ובוגרי התוכנית מהווים חלופה לגיליון ציוני תעודת הבגרות בקבלה ללימודים במגוון מסלולי תואר בשלל מחלקות באוניברסיטת בר-אילן בפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעי החברה והפקולטה למדעי היהדות.

תוכנית זו פותחה מתוך היכרות עם אורח החיים הדינמי אחרי גיל 30, היא מרוכזת ומתפרסת על פני ארבעה חודשים בלבד, הלימודים מתקיימים בשעות הערב ובימי שישי, כך שניתן לשלב קריירה, עבודה וחיי משפחה לצד הלימודים.

המורים במכינה הם עתירי ניסיון בהוראה והם מגויסים להצלחת הסטודנטים והסטודנטיות. ניתן להסתייע בשיעורי עזר ולקבל תמיכה אישית וסיוע אקדמי בבחירת מסלול הלימודים בתום המכינה.

במסגרת המכינה לבני 30 ומעלה לומדים מקצועות ליבה כמו הבעה, אנגלית ומתמטיקה, וקורסי מבוא אקדמיים, ומתכוננים ללימודים אקדמיים דרך לימודי כתיבה אקדמית וקריאה ביקורתית של מחקרים וטקסטים אקדמיים.

לימודי תואר, הבסיס להתפתחות מקצועית

תואר אקדמי הוא אפוא הבסיס להתפתחות מקצועית וגם אישית, ויתרונות לימודי תואר הם רבים. מחקרים רבים שנערכו לאורך שנים מלמדים כל  מתאם חיובי גבוה בין השכלה לבין רמות שכר, על כך שאקדמאים נהנים מביטחון תעסוקתי, סיכויי ההתקדמות שלהם בעבודה הם גבוהים יותר ויש להם סיכוי גדול יותר למלא תפקידי מפתח. כמו כן, תואר אקדמי משפר את הניידות בקריירה ומאפשר לעבור בקלות רבה יותר מענפים, מגזרים ולתפקידים חדשים.

 

התפתחות מקצועית אפשרית בכל גיל, גם אחרי גיל 30. לקבלת מידע נוסף וייעוץ צרו קשר עם מכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר-אילן ונחזור אליכם בהקדם.