תוכנית יואל- יוצאי אתיופיה לאקדמיה איכותית

להרשמה לתוכנית יואל - לחצ/י כאן

תכנית יואל - יוצאי אתיופיה לאקדמיה איכותית פועלת לסייע לצעירים יוצאי אתיופיה להגיע ללימודים אקדמיים איכותיים ולתעסוקה הולמת. התכנית הוקמה ומופעלת על ידי עמותת "חיבורים – חינוך בונה חברה".

תוכנית יואל מיועדת לצעירים יוצאי אתיופיה אשר מעוניינים בלימודים גבוהים באקדמיה. פרויקט זה של יוצאי אתיופיה באקדמיה מעניק ליווי לצעירים בעלי אמביציה גבוהה ואשר יש להם נכונות להשקעה ומאמץ.

התכנית כוללת:

  • מלגה לסיוע במימון המעונות
  • תגבור לימודי יומיומי אחרי שעות הלימודים במכינה
  • העשרה, גיבוש והעצמה
  • ליווי אישי והכוון
  • ליווי מנטור במהלך התואר
  • יעוץ וסיוע לקראת השתלבות בתעסוקה הולמת

התכנית מיועדת לסטודנטים במכינה, בעלי שאיפות אקדמיות גבוהות ויכולת השקעה אינטנסיבית לאורך כל הלימודים.

להרשמה לתוכנית יואל לחץ כאן

למידע נוסף:  http://www.chiburim.org.il/

ליצירת קשר: רוני מוהר 052-2649021

*** פתיחת התוכנית מותנית במס' המשתתפים.

להרשמה לתוכנית יואל - לחצ/י כאן

                

יוצאי אתיופיה באקדמיה – מה כוללת תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה

פירוט שלבי תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה:

שלב א' – מתרכז בתוכנית השלמה למכינה אוניברסיטאית. בשלב זה לומדים הסטודנטים מקצועות ליבה כגון אנגלית, מתמטיקה ומקצועות נוספים, וכן כלים ומיומנויות למידה אשר יסייעו לצעירים יוצאי אתיופיה באקדמיה במהלך לימודיהם באוניברסיטה. שלב א' של תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה, כולל תגבור לימודים איכותי יומיומי אחרי שעות הלימודים המתבצע בפורמט קבוצתי ופרטני על ידי מורים מובחרים. במסגרת תוכנית יואל, יוצאי אתיופיה באקדמיה נהנים גם מסיוע כלכלי משלים כחלק מהאפשרויות של מלגות ליוצאי אתיופיה, ומליווי אישי וחברתי המחזק את כישוריהם האישיים כקבוצה וכאינדיבידואל.

שלב ב' – ליווי וסיוע בתהליך בחירת מסלול לימודים וכן בהרשמה ובקבלה. כחלק מהתוכנית, יוצאי אתיופיה באקדמיה נהנים מליווי צמוד של רכז/ת הקבוצה וצוות הפרויקט. שלב בחירת תחום לימודים ומסלול הינו קריטי ומאתגר. כחלק מתוכנית יואל ליוצאי אתיופיה, מסייע הצוות בהכוון לימודי ברמה הקבוצתית והאישית, כמו גם בתהליך הביורוקרטי של ההרשמה במוסדות השונים.

שלב ג' – לאחר הרשמה וקבלה ללימודים, ממשיך צוות תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה ללוות באופן אישי את הסטודנטים מתחילת דרכם האקדמית, ובמהלך שנות לימודיהם. הליווי מתבצע על ידי מנטור מנוסה בתחום המשיק לתחום הלימוד של הסטודנט. 

מהם היתרונות של תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה?

תוכנית יואל מעניקה פתרון רחב ומקיף למגוון אתגרים עמם מתמודדים יוצאי אתיופיה באקדמיה.

צוותי פרויקט תוכנית יואל ליוצאי אתיופיה מלווים את הסטודנטים לאורך כל שלבי התהליך מתחילתו ועד סופו, ומסייעים ותומכים בתלמידים – הכול על מנת להקל ולספק להם סביבה לימודית איכותית ותנאי לימודים מיטיביים.

יוצאי אתיופיה באקדמיה - השתלבות בלימודים ובשוק העבודה

התמיכה של תוכנית יואל מותאמת לכל תחומי הדעת ולכל מוסדות הלימוד. אחוז ניכר מהסטודנטים לומד במוסדות אקדמיים בתחומים מגוונים, בין השאר: כלכלה, חינוך, משפטים, רפואה ועוד.

כחלק מהתוכנית, נהנים יוצאי אתיופיה באקדמיה מייעוץ והכוונה לקראת השתלבות נוחה ומחבקת בשוק העבודה ובעיסוק מתאים ההולם את כישוריהם. רבים מהם כבר הפיקו את המיטב מתוכנית יואל, ואנו מזמינים אתכם להצטרף אליהם.

התוכנית מיועדת לסטודנטים במכינה בעלי נתוני פתיחה טובים, שאיפות אקדמיות גבוהות ויכולת השקעה אינטנסיבית לאורך כל הלימודים.

להרשמה לתוכנית יואל לחץ כאן

ליצירת קשר: רוני מוהר 052-2649021