פטור באנגלית באוניברסיטה - קורס הכנה להשגת פטור מאנגלית

השגת פטור באנגלית באוניברסיטה היא מטרה נכספת עבור סטודנטים רבים כחלק מתהליך הקבלה ללימודים אקדמיים. אם אתם מעוניינים במסגרת לימודית מובנית לפני שאתם ניגשים למבחן אמיר"ם, כזו אשר תעניק לכם כלים וידע ותעזור לכם להשיג פטור מאנגלית - הגעתם למקום הנכון.

המכינה הקדם אקדמית של אוניברסיטת בר אילן בקמפוס רמת גן מקיימת קורס הכנה למבחן אמיר"ם, במהלכו מכשירים ומאמנים את הלומדים באופן יסודי במטרה לסייע להם להשיג פטור מאנגלית. 

להרשמה לקורס הכנה לקראת מבחן אמיר"ם שיסייע לכם להשיג פטור באנגלית, יש להירשם באתר המכינה, לצרף צילום תעודת בגרות וציון פסיכומטרי אם יש ולשלוח הכול לכתובת המייל Yael.zeevi@biu.ac.il או לפקס 03-7469904.

מידע על פטור באנגלית באוניברסיטה

ישנן כמה דרכים להשיג פטור מאנגלית, ואחת מהן היא עמידה במבחן אמיר"ם. זהו מבחן ממוחשב ומיועד לצורך בדיקת רמת האנגלית של המועמדים המבקשים להתקבל ללימודים אקדמיים. ציון גבוה במבחן אמיר"ם מאפשר למועמדים להשיג פטור מאנגלית באוניברסיטה במהלך לימודי התואר (במקרים אחרים ציון גבוה עשוי לצמצם את מספר קורסי האנגלית שתתבקשו להשלים במהלך הלימודים, ובכך יחסוך לכם זמן וכסף).

מאחר ולא ניתן לדלג קדימה או לחזור אחורה במהלך מבדק אמיר"ם כדי לתקן תשובות, השגת פטור מאנגלית תלויה לא מעט בהטמעה מעשית נכונה של מיומנויות למידה והתייעלות במהלך הבחינה.

קורס הכנה למבחן אמירם של המכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר אילן, כולל תוכנית מקיפה המתמקדת בתרגול אוצר מילים ודקדוק באנגלית, וכן טכניקות לניתוח טקסטים. במטרה לסייע לסטודנטים להשיג פטור באנגלית באוניברסיטה, הקורס מתמקד בתרגול מעשי של שאלות ממש כפי שנדרש בבחינה, וכן בחלוקה נכונה של הזמן אל מול מבנה הבחינה.

מה הציון העובר כדי להשיג פטור מאנגלית?

הציון העובר של מבדק אמיר"ם בקבלה לתואר ראשון באוניברסיטת בר אילן הוא 85 ומעלה (בהקשר של קבלה ללימודים אקדמיים, כמובן שעל המועמד לעמוד גם בתנאי הקבלה לתואר המבוקש, זאת בהתאם לדרישות המחלקות השונות).

אלו אשר סיימו עם ציון נמוך מ-85 בחלק האנגלית של הבחינה הפסיכומטרית או במבדק אמיר"ם קודם, או ציון נמוך מ-185 במבחן אמי"ר - מתבקשים לעבור שוב את מבדק המיון כדי לעמוד בדרישות הקבלה ללימודים גבוהים.

פרטים על קורס הכנה המסייע להשגת פטור באנגלית בבר אילן

קורס ההכנה של המכינה הקדם אקדמית באוניברסיטת בר אילן מעניק כלים רבים הנחוצים על מנת לעבור את מבחן אמיר"ם בהצלחה ולחתור להשגת פטור באנגלית.

הקורס אורך כחודש וחצי, בהיקף של יום בשבוע. לאחר סיום קורס ההכנה יתקיים מבדק אמיר"ם. המבדק עצמו אורך כשעה, כאשר מי שסיים את הבחינה רשאי לצאת מאולם הבחינה (בניגוד לנהלים של מבחן אמי"ר).

מבחן אמיר"ם נערך על ידי מוסד הלימודים האקדמי אליו מעוניינים המועמדים להירשם, על כן, מי שהחליט ללמוד בבר אילן, יבצע את הבחינה בבר אילן. במקרה שכזה, יש כמובן הגיון רב בהחלטה להירשם לקורס ההכנה לקראת השגת פטור מאנגלית בקמפוס בר אילן.

*פתיחת קורס הכנה למבחן אמירם לסיוע בהשגת פטור באנגלית מותנית במספר הנרשמים.

להרשמה לקורס הכנה לקראת מבחן אמיר"ם שיסייע לכם להשיג פטור באנגלית, יש להירשם באתר המכינה, לצרף צילום תעודת בגרות וציון פסיכומטרי אם יש ולשלוח הכול לכתובת המייל Yael.zeevi@biu.ac.il או לפקס 03-7369904.

*** הנהלת התוכנית רשאית לערוך שינויים עפ"י שיקול דעתה ובהתאם להנחיות המל"ג. מומלץ להתעדכן תקופתית אצל יועץ המכינה הקדם אקדמית ובמחלקות התארים השונות.